
Un sprijin pentru orice tip de siluetă
Forma unică va susține chiar și sânii mari.
BESTSELLER
In cazul in care ati ales un produs care nu va satisface il puteti returna in 30 zile de la data facturii fara niciun motiv intemeiat.
In caz ca articolul pe care l-ati selectat initial nu corespunde marimii dumneavoastra sau credeti ca nu va avantajeaza, aveti posibilitatea de a returna produsul respectiv.
Мai multe informatii aici.
Metode recomandate de spalare si intretinere:
Recomandam folosirea saculetului special pentru spalarea lenjeriei intime - previne deteriorarea.
Sutienul DIVA by IVA Lace este o piesă unică. Croiala bandeau, cu balene speciale cusute, îmbrățișează sânii și le oferă fermitate, creează un decolteu plin și susține chiar și sânii mari. Are bretele complet detașabile, astfel încât îl poți purta sub modele asimetrice, maiouri și topuri cu umerii goi. Banda de silicon în jurul întregii circumferințe îți va oferi încredere pe tot parcursul zilei, datorită căreia sutienul ține perfect. Partea din față de culoarea pielii este acoperită cu dantelă neagră, iar circumferința la spate este complet neagră. Creat de specialiștii Astratex.
Colecția DIVA by IVA a fost concepută de specialiștii de la Astratex. Evocă un decolteu frumos, se menține perfect pe tot parcursul zilei și vă oferă încredere de sine.
Niciun alt model nu poate face ceea ce face acesta.

Forma unică va susține chiar și sânii mari.

Datorită benzii de silicon, se menține perfect.

Datorită bretelelor detașabile, se potrivește sub orice ținută.
85,99 Lei
212,99 Lei
Reducere178,49 Lei Pret initial254,99 Lei
Reducere134,39 Lei Pret initial191,99 Lei
106,99 Lei
297,99 Lei